Märts- 1 kuu fitliisiga

Mul on praegu niii hea tunne siia kirjutama tulla. 1 kuu fitliisiga möödas ja ei oska ideaalsemat toitumiskava soovida.

Süüa saab põhimõtteliselt kõike, ei ole mingi probleem ka perele maitsev toit valmistada. Kuna ma lõpuks suutsin ühe panni ka lisaks osta, on eraldi söögi tegemine juba kiirem ja lihtsam. Võtan hoogu endiselt, et karbimajandust proovida. Mõned näited toitudest. Pole ikka veel ära õppinud toidu pildistamist, seega silmailu siit ei leia.
Märtsikuu aktiivsus oli üsna hea, liikusin kordades rohkem, kui muidu. Saaks veelgi rohkem tegelikult. Ja ülla ülla, talveperioodil, kui aktiivsem olin, tundsin end palju väsinumana, kui nüüd viimane kuu aega. Pigem on tulnud juurde teotahet. Ja eks aktiivne olles ei tule näksimist ka nii palju ette. Samas ma ei saa öelda, et terve kuu jooksul midagi ebatervislikku ja magusat suhu ei pistnud. Pistsin küll ja nende nõrkushetkede tõttu on minu kaalulangusprotsess võrdlemisi aeglane. Ah, praegu tundub kõik kuidagi aeglaselt kulgevat.Eesmärk 72kg ei saanud täidetud, kaal langes 73kg peale, aga sain ka enda näol ehtsa näite, et kaalunumber ei ole mingi näitaja. Motivatsioonisüsti andsid hoopis kahanenud mõõdud. Kuu ajaga kogu kehalt 12,8cm. Ei jõudnud ausalt ära imestada. Vee joomine ja liigutamine aitasid palju kaasa, ma usun. Muide, sünnitusjärgne kaal oli mul 71kg.Sellest hoolimata sean ma aprillikuuks eesmärgi kaaluda kuu lõpuks 70kg ja sõtkuda trenažööril 1km päevas. Alati võib muidugi ka rohkem.
Mitu päeva oli ilusat ilma, sai peaaegu terved päevad väljas veedetud ja hoolega samme tehtud. Nautige teie ka võimalikult palju ilusaid ilmasid. Ehk lund enam maha ei saja, kuigi tänane päev on küll mingit lörtsi tulnud.

Advertisements

One thought on “Märts- 1 kuu fitliisiga

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s