Voodi valik-see õige

Laia voodi mõnusid sain nautima hakata veidi enne D sündi, no nii 4,5 aastat tagasi. Oii ma olin õnnelik ja rahul, sest kui laps oli juba sündinud, oli voodi meie lemmik koht, kus mängida, puhata ja isegi mähkmemajandusega tegeleda.

Voodi oli nagu omamoodi pelgupaik. Olgugi, et tegu oli suht vana metallvoodi ja dormeo madratsiga, rändas see meiega kaasa ka korterisse. Juba madrats ise oli nii mõnus, et kuidagi ei tahtnud loobuda. Ja olgem ausad, iga mööbliese on vajalik tühja korterisse kolides. Siin küll oli 120×200 voodi, aga sellises mõõdus voodi jääb paarile väga väikseks, nüüd on see mu venna kasutuses.

Aeg-ajalt vajab inimene ikka uuendusi oma kodus ja tegelikult ma ei salli ka, et kõik koguaeg ühtemoodi on. Pidevalt uitab mõte ümbertõstmistele jne. Kahjuks siin pole nii palju ruumi selle jaoks, elektriradikad, avatud köök ja seinasisesed kapid takistavad. Hea, et mööblitki nüüd tasapisi uuendada saab.

Aasta alguses valisimegi voodi välja, oi selle voodi tootepilt oli nii ahvatlev, ja milline suur boonus-led valgustus. Reaalsus on see, et alguses oli vaimustus suur, aga üsna pea ühendasin ma selle juhtme lahti ja jäi kapile seisma. Ruumipuuduse tõttu sai võetud väiksem voodi, kui eelmine, 140×200, tundus, et sobib hästi, sest 160×200 voodis magasime niikuinii üks ühes ja teine teises otsas. Madratsiks oli poroloon ja ka see tundus esmapilgul hea, sest dormeo oli samuti üpris kõva.

Esimene nädal aega oli mul väga rahutu uni, ei sobinud ei üht ega teistpidi, kusjuures siis sain veel voodis üksi magada. Hiljem kui härra ka kodus oli, sai kahekesi katsetatud ja ka tema ei saanud õieti magada. Veeretasin selle loomulikult harjumise kaela. Ja tegelikult harjusimegi, aga mitte ruumipuudusega. Ei ole sugugi mõnus end keerata ja pidevalt teisele pihta minna. On alles mured eksole. 😀 Rumala peaga ei mõelnud isegi voodi kõrgusele ja kokku pannes selguski, et on kohutavalt madal.

Kuna uni ja selle kvaliteet on meile väga oluline, otsustasime siiski voodi uuesti välja vahetada. Pean mainima, et see led-valgustusega voodi oli uus ja ei maksnud vähe. Seekord nii suurt summat voodi alla panna ei soovinud ja surfasin järelturul. Väga kiirelt leidsin sobiva ja nüüd see meil siin on. Ma ei jõua ära kiita, olen armunud noh. Nagu härra peale kokku panemist kirjeldas, mitte liiga pehme ega liiga kõva. Parasjagu, et ei tekiks mingeid vaevusi, s.t seljavalu. Ja nüüd on ju ruuuumi 160×200 uuesti, oeh, kui hea. Lapsed ka mõnnavad seal pidevalt. Kuna meil magamistoas ka teler, siis kõrges voodis on seda vaadata igati parem.

Loo moraal-alati ei ole uus ja uhke parem. Meie leidsime enda lemmiku hoopis kasutatud voodi näol.

Milline on teie vajadustele vastav voodi?

Kas olete kunagi voodi ostuga ämbrisse astunud?

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s