Rasedus- beebi sugu

Oh te ei kujuta ette, kui väga ma ootasin seda päeva ja looteanatoomiat. Esiteks seepärast, et veenduda taaskord, et beebiga on kõik korras, ja, et teada saada, mis soost meie pisike kõhuelanik on. See oli küll juba 4.juuli, aga pole mahti saanud sellest kirjutada.
Õudne, kuidas aeg venis, juba paar õhtut enne ei jäänud ma korralikult magama, vähkresin voodis pikalt. Ja õhtul, päev enne uh’d ei hakanud teki alla ronimagi. Jõudsin õues basseini puhtaks nühkida, terve pere koguse kartuleid koorida. Viimaks jõin veel sooja piima, tulin voodisse, sirvisin telos ja vajusingi ära.

Jõudsin ära oodata selle päeva, mil oma nööbikest näen. Mul oli see päev ikka üpris kummaline, õnnelikke juhuseid täis. Kuna ma pean käima Viljandisse 30km, lube mul pole, siis on alati vaja organiseerida. Kes hoiab poja, mis kellase bussiga ma minna saan, millisega tagasi, kas on võimalik emal mind viia jne. Seekord läks nii, et vend on parasjagu kodune, ja sai poja valvata. Mu emal oli nii või naa Viljandi asja ja nii me koos läksime. Kuna tal olid omad toimetused ja mul tunnike veel arstini aega, vaatasin bussipeatusest linnaliini aegu. Samal ajal suhtlesin sõnumite teel sõbrannaga. Lugesin loomulikult bussiaja valesti, kuid sõbranna jõudis netist uurida vahepeal, ja andis mulle teada. Mina muidugi olin parasjagu teise korruse poes ja 2min oli bussini aega. Jooksin päris kiiresti sealt alla ja jõudsin bussile. 

Ultraheli kabineti taga muidugi venis aeg meeletult, see on alati nii, kui väga midagi oodata. Loote uurimine võttis tegelikult omajagu aega, aga kõik näidud olid korras, oli seal nii armsalt jalad kõhu all. Uurisin arstilt, kas ekraani filmida võin kaaslase jaoks, sest tema paraku pole saanud ühelgi ultrahelil kaasas käia. Enne tegin eeltööd, et kas ikka lubatakse, eri haiglates see erinev, aga minul lubati. Härra muidugi ei saanud videol eriti millestki aru, aga eks see kehaosade eristamine tuleb naissool veidi paremini välja. Kui just 3D ultraheli ei ole, ongi üsna segane see pilt.

Loomulikult soovisin ju ka sugu teada, kuna laps oli üsna kehvas asendis-jalad kõhu all, nägu ei saanud visualiseerida, siis kartsin, et arst ei näe. 

Minu üllatuseks kostis ta mulle, et poisi suguelundeid näha ei ole. Sisemiselt rõõmustasin, sest poja mul ju kodus olemas, miks mitte tüdruk lisaks saada. Sisetunne oli ka siiani koguaeg tüdrukut lubanud ja lähedased olid samuti millegi pärast tüdrukus kindlad. Eks me siis novembris näeme, kes meile vastu vaatab. 😄 Rasedust alles 23 nädalat, aga mina juba nii väga ootan oma beebit. Nüüd annab juba tunda ka ikka, et rase olen, kõht kasvab, vahel võtab hingeldama, vaagen annab tunda, kõhubeebi on väga aktiivne. Mõningaid riideid olen ka beebi jaoks juba varunud, vanker, beebipesa, häll ka välja valitud, kuid nendest räägin hiljem eraldi postituses.

Kas teil või teie tuttaval on beebi sugu alati täppi läinud? 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s