Minu kraanivee kogemus #jookraanivett

Pikka aega tagasi sain endale ühe armsa veepudeli. Mulle jäi see silma nii mõneski blogis ja ka instagrami kontol. Peilisin siis välja, kuskohast mina selle endale soetada saaksin. Tuli välja, et neid vist niisama ei müüdagi ja oli mingi kampaania, mille raames tehti ka blogijatega koostööd. Igal juhul õnnestus mul kokkulepe saavutada, sain pudeli n-ö laojäägina. Vastutasuks, nagu koostöö puhul ikka, pidin kirjutama oma kraanivee kogemusest.  Iseenesest ei  midagi rasket, aga näete, siin ma olen, pea pool aastat olen korra postituse avanud ja siis jälle pole seda kirjutamistuju. Aga lähen nüüd asja juurde.

Pudelist rääkides, siis ma esialgu kasutasin seda rõõmuga. Kui sport ja vee joomine üldiselt olid minu eesmärkideks. Mingi hetk jäi see aga unarusse ja nii ka pudel, õnneks meeldis see mu lapsele sama palju, kui mulle. Ja nüüd ongi see poja pudeliks saanud.  Välimuselt ju ka üsna lapsesõbralik tegelikult.

Mind on alati huvitanud, miks inimesed eelistavad poest vett osta, selle asemel, et seda oma kodu kaevust või kraanist ammutada? Alles hiljuti nägin, kuidas üks pere väljus poest korvitäie suurte veepudelitega. See vist rikaste komme? Ma mäletan, et kunagi, aastaid tagasi käis jutt, et osades linnades on veel liigne metallimaitse juures.  Ma seda pole isiklikult täheldanud, isegi külas käies mitte.

Meie pere armastab igal juhul oma kodu kraanivett, ma kunagi isegi pole selle peale tulnud, et poest vett osta, kui siis ainult kuskile kaasa, kui kodust pudeliga unustan võtta. Milleks raha raisata, kui kodust saab poolmuidu.

B255AF8B-1821-44BD-BD97-B82FD241037C

Kumba teie eelistate, juua kraanivett või haarata poest pudeliga? Gaasiga või gaasita? Maitsestatud või maitsestamata? Või hoopis kaevuvesi?

Advertisements

2 thoughts on “Minu kraanivee kogemus #jookraanivett

  1. Kaevu vesi on tegelikult see ülekõige.Just see õige maakodu kaevuvesi.Töö juures eelistan maitsega mullivett.Palju ringi rahmeldad siis mullita vesi enam ei aita 🙂🙂🙂

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s