Dargo 2 ☺

Mu pisikene beebi on nüüd saanud 2-aastaseks. Ei oskagi kohe selle teadmisega midagi peale hakata, tundub, nagu alles ma sain ta haiglas oma kõhule, alles ma valasin õnnepisaraid, alles ta oli esimest päeva kodus. Esiti tahaks, et ta oleks veel beebi, siis jälle, et oleks suur ja arukas, küsiks minult küsimusi, peaksin temaga dialooge jne. Kuid arvan, et alati on parem võtta sellest hetkest viimast, kus me praegu elame. Mul on väga hea meel, et mul on nii armas poja, et ma saan just praegu nautida temaga koos olemist.

Tulles nüüd selle sünnipäeva juurde, siis pidu ei olnud. Sõbranna käis oma lapsega külas, tõid kingituse, lapsed mängisid veidi ja oligi aeg koju minna.

Kingituseks sai Dargo minu poolt pillide komplekti ja loomapusle, minu vanemate poolt suure kastiauto, sõbranna Meriliinilt kaelussalli ning Sirlilt laua ja tooli komplekti. See oli meil n-ö kooskõlastatud, esialgne plaan oli see pojale ise kinkida, aga Sirli soovis vist meie raha kokku hoida, hehe…

Südames ma vast oleks soovinud midagi suuremat, sest 1.sünnipäev kadus samuti käest, tänu haiglas veedetud ööpäevale. Ega kui rahaline seis on nagu ta on, siis veidi kehva miskit korraldada. Kui aus olla, siis ma andsingi kergelt alla ja oli seetõttu väike tüli mul emaga. Õnneks said meie erimeelsused lahendatud, järgmine aasta paremini.

Lugemiseni,
Deini

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s