18

Miskipärast oli minu kujutluses see täisealiseks saamine kuidagi põnevam. Võib-olla oleks isegi olnud, kui mul poleks last. Aga ega ma nüüd last sellepärast ometi süüdistama ei hakka. Kui ikka endal sissetulekut ei ole, piiratud võimalused ja sõpruskond väike, siis ega suurest peost unistada pole mõtet.

Põhimõtteliselt mingit õiget tunnet ma kätte ei saanud, õnne sooviti vaid fb vahendusel, ükski sõbranna kohal ei käinud, kaks kingitust sain samal päeval, Veikolt suure pildi ja endiselt sõbrannalt mälestustetahvli. Kahjuks on tänaseks meie sõprus hääbunud, ju meie isiksused ei sobinud kokku.
Vanematelt sain jõulukingi-ja sünnipäevakingi koos.
Sünnipäeva õhtul oli mulle lohutuseks ka laud kaetud, tulime siis Veiko ja Dargoga Tallinnast, selline ootamatu reis oli. Vahelduseks täitsa tore.
Kuna mul oma 18.sünnipäevast mingit erilist mälestust ei ole, siis näitan lihtsalt mõnd pilti.

Ja, et see siin ei tunduks jumala eest mingi halamisena, siis praegu pole ma sugugi halvas tujus või nördinud. 😀 Võib-olla 19.sünnipäev tuleb hoopis midagi teistsugust.
Aga küsimus ka teile.
Kuidas möödus teie 18.sünnipäev? Kes veel 18 pole, siis kuidas plaanite pidada?
Lugemiseni,
Deini


13744266_269671886753279_1355208410_n

Advertisements

2 thoughts on “18

 1. Loen su blogi ikka vaheldumisi. Muidugi ei tunne ma sind, olen täiesti võhivõõras inimene, aga ma tahtsin siiski midagi öelda. Ma tulen siia ja alati lahkun ma siit tundega, et elu on masendav. Näen läbi blogifiltri killukest sinu elust ja ma näen, kui kurb see on. Sina pole midagi valesti teinud, aga milliseid valesid, ükskõikseid, pealispinnalisi valikuid teised (ühiskond, sinu vanemad, koolisüsteem, sinu poja isa, sinu elukoha kogukond jne) on teinud – see masendab mind.

  Olen oma eriala ja tööga seotud statistikaga. Lapsed, kelle ema on sünnitanud nad noorelt, on suure tõenäosusega ka ise noorelt lapsi saamas. Ka perekonna haridustase on üpriski ühtlane oma järelpõlve lõikes.

  Ma tahan, et Eesti ühiskonnas elaksid terved kodanikud, kes viivad tulevikku edasi. Deini, mine kooli. Mine iga hinna eest kooli. Loe raamatuid, käi teatris, käi kinos, käi näitustel, käi muuseumites. Mine iga hinna eest ülikooli ja miks ma mitte magistrisse ja isegi doktorantuuri. Sa tagad oma iseseisvuse ja haridusega oma pojale ja ka oma perele helge tuleviku.

  Soovin sulle kõike head.

  Meeldib

  1. Mõtlema panev kommentaar, aga võin julgelt väita, et minu elu ei ole kindlasti mitte õnnetu.
   Ja koolis ma juba käin. 🙂
   Meie suguvõsas on ka haritud inimesi, nii et vaid statistikale toetuda pole mõtet. Mina püüan nii, kuidas oskan.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s