1 AASTA :) :)

Olen jäänud nii mõnegi teema kirjutamisega veidi hiljapeale, aga parem hilja kui mitte kunagi. Hakkan nüüd oma sulest postitusi tulistama, mis kuuluvad veel vanasse aastasse. Ei ole mõtet neid uude kaasa vedada, jäävadki muidu kirjutamata.

Endalgi raske uskuda, et juba 1 aasta ja peale olen siin kirjutamisega tegelenud ja selle käigus arenenud. Avastanud palju palju huvitavaid blogisid ja neid jälgima jäänud, ammutanud neist inspiratsiooni. Enne alustamist polnud mul aimu ka, mida siin kajastama hakkan, kas mul üldse ideid tekib. Kuid kui kirjutamine on kirg, siis teemadest juba puudust ei tule, pigem vahel napib aega ja õiget tuhinat pole peal. Ma võiksin ju kirjutada igapäevaselt, aga ei näe sellel mõtet, kui kirjutatu on robotlik. Mulle meeldib lisada emotsiooni ja tunda, et kõik, mis kirja panen, jookseb sujuvalt, et ma ei pea pingsalt mõtlema, kuidas üht või teist lauset kirja panna.
Ehk siis, kirjutan alati vaid siis, kui tunnen, et jutt jookseb sujuvalt. Mõnikord loen teisi blogijaid, kadestan neid, kõik, mida loen tundub mängleva kerglusega kirjutatud, miks siis mina pean pikki pause, sest motti pole?

Aga ma ei peagi kellegi sarnane olema, tulen siia siis, kui leian endas selle õige tunde. Ja nii jääb see ka edaspidi.

Mis ma ikka lobisen, toon parem välja need kõige paremad ja halvemad kirjutised.

Ebaõnnestunud:
Minu riidekapp
Seriaalid

Õnnestunud:
Kuidas see juhtus?
Lõigud meie loost

Rohkem vast näiteid pole vaja, sest mu kallid lugejad saavad vajadusel ise ajas tagasi minna, uurida ja vaadata, kas ja kui palju olen edasi arenenud.
Mõni aeg tagasi. 😀
kall-007

Lugemiseni,
Deini

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s