Soovinimekiri

Oh, kuidas ma igatsen seda aega, mil soovid olid väikesed ja ainult kingituste saamisest võis rõõmu tunda. Palun nüüd mitte valesti aru saada, mulle meeldib ka kinkida, aga see pinge ja ajurakkude pingutamine, mis sellega kaasneb, on kuidagi koormav. Lõpptulemusena muidugi pereliikme, sõbra rõõmu silmis on südantsoojendav näha. See aasta meie peres kingituste tegemine on kuidagi keeruline,sest mulle ja isale on kingitused mõeldud kogu pere poolt, aga vanematele siis tuleks eraldi laste poolt. Samas pojale tuleb ka nagu meie kõigi poolt, lisaks mu sõbrannad ja Härra, kes on n-ö minu õlul.
Eks näis mis saab, õhin on juba sees küll, kuigi november pole veel läbigi saanud. 😀

Mis on aga minu salajased soovid, mida jõuludeks tahta?

Tegelikult on soove palju palju, aga püüan kõige tähtsama ritta seada.

1. AKTIIVSUSMONITOR- Kooskõlas toitumis-ja treeningkavaga tõstaks see mu motti mitu korda kõrgemale.  Võimalik, et kui keegi tore tegelane mulle neid kinkida ei taha, siis jõuab kunagi kätte see aeg, kus saan seda endale ise võimaldada.
2.TREENING-JA TOITUMISKAVA- Endiselt pürgin n-ö ideaalse vormi poole ja abikäsi kuluks alati ära, enim on silma jäänud Marek B. Kalmuse tegemised, kavad on võrdlemisi odavad ka, piiranguteta nõustamine jne.
3.KVALITEETNE KAAMERA-Kuna ma ei ole pojaga kuskile pildistama jõudnud, siis tahaks ise kätt proovida, pikemaajaline investeering ja lõppkokkuvõttes hoiaks hulganisti raha kokku. Telefoni kaamera teeb nii nirusid pilte ning digika laadija kadunud. 😦
4.RIIDEPOE KINKEKAART- Kapis haigutab pidevalt tühjus, oleks hea näiteks Takko poes mõni ilus ese välja  valida.
5. JALGRATAS- Oli ka sünnipäevakingituste soovinimekirjas, ei õnnestunud kellelgi mulle midagi säärast kinkida. Kardan ka nüüd, et siiski väga kauge unistus.
pizap-com14804880969761

Sellised tagasihoidlikud soovid siis. 😀 Tegelikult kõik üsna kallid esemed, hetkel lähtusin praktilisusest. Kuid uskuge, mind teeb õnnelikuks ka lõhnaküünal, mõni ehe või üksik riideese. Kõik on teretulnud.

Milliseid kingitusi teie oma kuuse alla ootaksite?
Või mida plaanite oma lähedastele kinkida?

Lugemiseni,
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s