Vee joomine

Mul on koguaeg olnud vee joomisega probleeme. Alates sellest, kui alustasin kaalu langetamist, hakkasin pingsalt jälgima ja üles kirjutama kogust, palju vett tarbisin. Uurisin vee kohta palju, olulisim siis see, et vähemalt 8 klaasi päevas tuleks juua. Klaasist joomine minupuhul on nagu enda sundimine, põhimõtteliselt jõin klaasi korraga päris vägisi. Kahest klaasist hommikul ei räägigi, sest vesi lihtsalt käib suus ringi.

Minupuhul töötab veepudel, olgu see siis 0,5l, 0,75l või 1l. Pudel tühjeneb üsna kiiresti, siis joon küll vähem, aga tihemini ja alati peale sööki. Kui hommikul ärgates pudel öökapil seisab, siis käsi tõuseb esimese asjana seda võtma, vastik maik suust tuleb kuidagi eemaldada. Lapsega jalutama minnes võtan ka alati vee pudeliga kaasa, seda läheb vaja nii mul, kui lapsel. Pikalt olen siin-seal näinud seda kraanivee joomise üleskutse pudelit ja väga huvitab, kus seda soetada saab? Sellisest nõust jooks veel parema meelega.

wp_20161127_18_45_09_pro

 

Kui palju tarbite teie päevas vett või kui tihti tunnete selle järele vajadust? Kraanivesi või poevesi? Pudel või klaas?

Lugemiseni,

Deini

Advertisements

4 thoughts on “Vee joomine

  1. Ma joon eelistatult vett otse pudelist, sest klaasist mina seda juua ei suuda, kui seda millegagi maitsestatud pole. Hakkab täiega vastu. Poest ostan vett harva ja pigem joon kas kraanivett või kaevuvett.

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s