Lõigud meie loost

Tuli selline tahtmine teiega natuke jagada oma mõtteid, seoses intervjuuga, mille andsin “Pere ja Kodu” ajakirjale. 🙂
Esmalt mõned lõigud, neile, kes ei ole saanud ajakirja koju osta või seda internetis lugeda.

“Deini elab Karksis. Hoolimata oma noorest east on ta hästi küpse olekuga. Ta räägib kaalutletult ja rahulikult. Tema hääletämber ning diktsioon on sellised, mis sobiksid raadiosse, näitelavale või-miks mitte-psühholoogile. Deini salajane soov ongi õppida psühholoogiat, esialgu teeb vaid muret matemaatikaeksam, kuid oma südikuse juures ja väikse kõrvalt tuleva toetusega võib ta eesmärgile jõuda küll. Ärge vaadake tema puhul vaid vanusenumbrit, kuulake inimest.
Deini elab vanemate juures üsna kasinates tingimustes. Välikäimla on hoovi peal ja ahi toanurgas vajaks parandamist, kuid tasapisi on pere juba remonti teinud, aknad on vahetatud, tagatoas seinal on Deini enda tehtud suur maal. Ta ise ei kurda kordagi elutingimuste üle.”

Ja sellise, pelgalt väikse sissejuhatuse põhjal, on kommentaatorid teinud juba omad järeldused. Selle ette pole vaja muretseda, et neid südamesse võtan, loen küll, aga end sellest häirida ei lase. Seal ma kellelegi ei vasta, aga siin mõtestaks küll mõned teemad lahti. Kuivkäimla- loomulikult ihkan ma mugavamat elu, aga pea 10 aastat on kuivkäimlaga hakkama saadud ja saab ka edaspidi. 🙂 Lihtsalt talvel on küll suur nurin pidevalt, et üldse ei tahaks minna. Ja, kus on kirjas, et kuivkäimla üks suur õnnetus on?
Tublid mehed “lörtsitud” naisi ei taha. Huvitav jah, miks küll mina siis enda kõrvale armsa kaaslase leidsin?
14580380_1162253027166608_1299754007_n

“Sügisel läheb Dargo lasteaeda. Temaga oli üks tõsine hirmuhetk, sest ma ei teadnud alguses midagi palavikukrampidest. Ja kui need tulid, siis tekkis küll selline tunne, et nüüd olen oma lapsest ilma. Olime öö haiglas, just siis, kui oli lapse aastane sünnipäev. Mingit pidu muidugi polnud. Dargo on olnud üsna tihti haige, võtab kergelt viiruseid külge. Lapsele on tekkinud temavanuseid sõpru, kuid minu kooliaegsed sõbrannad on pea kõik ära kadunud. Uued sõbrad on tulnud-sellised, kel ka lapsed. Mul on nendega rohkem ühiseid teemasid. Uut suhet ma ei otsi ega taha. Ma pean kõigepealt kooli ära lõpetama.”

Nagu me teame, siis ajakirjanikud oskavad alati midagi omalt poolt juurde lisada. See, et mina uut suhet ei otsi ega taha, polnud teps mitte nii öeldud. Pigem, et otseselt ei otsi, kui tuleb, siis tuleb. 🙂
Lisan siia veel mõned kommentaarid artikli alt.

Kommenteerin veidi ka teise üksikema lugu. Tema on 29, minust muidugi tunduvalt vanem. Kaks last, mehega läksid rahumeelselt lahku, elu on ilus, eesmärgid saavutatud, toetavad ema ja õde. Praegu küll vallaline, aga kindlasti tahab enda kõrvale armastavat kaasat. Kade olen. 😀

Venis nüüd pikaks see postitus, aga sain öeldud, mida soovisin.

Lugemiseni,
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s