Kas see ikka on praegu minu jaoks?

Jah, pika pausi järel olen taas siin kirjutama.
Mind valdab mingit sorti meeleheide aeg-ajalt. Üks päev tunnen suurt tahet kõik tööd, kohustused ritta seada ja järjest nendega tegelema asuda. Võtan siis oma õppematerjalid nina ette, vaatan ülesannetega tõtt ja juhe jookseb lihtsalt kokku. Vot siis ma kahetsen, et üldse seda 10.klassi nii vara alustasin, nii väga tahaks lihtsalt igas tunnis kohal olla ja teadmisi omandada õpetaja juhendamisel. Paraku ei ole see praegu kuidagi võimalik, nutt tuleb kurku. Mul on nii palju toetajaid, minusse usutakse, tunnen endal survet, ma ei taha kedagi alt vedada. Ma tean, et teen seda enda jaoks, aga kas ma mitte ei valinud liiga rasket teed, liiga vara. Kui ma aastakese veel ootaksin, oleks poeg juba suurem, ma saaksin uuesti minna gümnaasiumisse ja terve päeva koolis olla. Ah, ma ei tea, jooksen ringi nagu peata kana. Püüan teha nii palju, kui iseseisvalt suudan, ehk õnnestub võtta mõned konsultatsioonitunnid.

Praegu olen ma tupikus matemaatika, keemia ja füüsikaga. Täna näiteks suutsin inglise keele esimese töö ära vormistada, nüüd ootab vaid skännimist ja õpetajale saatmist, muusika esimese töö tegin ära. Kirjanduses olen jõudnud raamatu läbi lugeda, arutluse kirjutada ja selle õpetajale saata, kahjuks tagasisidet ma veel saanud pole. Eesti keeles tegin homonüümide töö, mille eest sain hindeks 5. Muidu on mul praegu ideaalne aeg süveneda õppimisse, sest poeg kuni neljani lasteaias, aga paganama blokk on ees ja ei tea, mis selle vastu aitab. Tunnen ennast sel teel liiga üksi, klassiõest mulle hetkel tuge ei ole, sest tema asja väga tõsiselt ei võta.
Aga mul on mu armas poeg, keda armastan nii väga. Ja loomulikult toetav partner, kelleta oma elu enam ette ei kujutakski. Varsti juba 3 kuud Härraga koos.

Naiivne on loota, et teie, lugejad mind kuidagi aidata oskaksite. Aga kuidas teie sellises olukorras toime tuleksite? 😦
Lugemiseni,
Deini

Advertisements

4 thoughts on “Kas see ikka on praegu minu jaoks?

 1. Hey!
  Varem pole sattunud su blogi peale niiet kommenteerin seda mis ma siin näen 😉
  Ma saan aru, et sul on laps lasteaias kooli ajal?
  See on jah keeruline varijant teha kooli laste kõrvalt. Ma ise tegin seda sama ning päris palju oli seda tunnet, et nüüd mulle aitab ning ma lihtsalt võtan paberid välja. Hetkel see küll ei lohuta aga kolme aasta pärast kui sa oled seal saalis, et sa lõpetasid on ikka päris uhke tunne küll.
  Üks asi mis ma sulle soovitada oskan on vahet pole mis hinded peaasi on see, et sa läbi saad. Kui sa ise tunned, et sa ei suuda teha viitele siis õpi kasvõi kolmedele.
  Mul on endalgi nii mõnigi postitus koolist aga kui on soovi anna teada kirjutan sulle facebooki ning saan niisamagi nõu anda 🙂
  Päikest sulle,
  Getlin

  Meeldib

  1. On aru saada tõesti, et sa pole siia varem sattunud. 🙂 Esialgu oli plaan 2x nädalas koolis käia, aga tänu poja haigustele see ei oleks õnnestunud. Seega läksin üle e-õppele. Kuid tunnen siiski, et ei saa hakkama, tahaks väga kohal käia. Nüüd olen ka juba 3.nädalat poisiga kodus ja õppimiseks pole üldse aega leidnud.
   Eks vaatab, kuidas asjad lähevad.
   Tänud nõu andmast 🙂

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s