Natukene magusat igas päevas

Teate seda tunnet, kui magusaisu ei lase elada?
Mina tean, oskan magusaga alatihti liialdada, samas pean ideaalselt piiri, kui vaja. Minu puhul on lootusetu, et 6 päeva nädalas millegagi ei maiusta ja siis 1 päev luban endale näiteks ühe šokolaadi padjakese või viilu jäätist. Parim lahendus on süüa iga päev väike kogus, kui muu toitumine on korras, ei mõjuta see minu kehakaalu näiteks grammigi. Nii ei teki meeletut õgimist ja tunne on hea.

Seepärast olen ma väga rahulik ja kuidagi kerge on olla. Mind ei kõiguta see, kui mulle öeldakse, et lihapalle ei tohiks süüa ja kartul tuleb menüüst välja jätta. Tean isegi, et need ei tule kuidagi kasuks, aga väikses koguses kahjuks ka mitte. Kui ma oleks oma 20kg ülekaalus, siis ma juba mõtleks ja kaaluks toiduvalikut palju palju rohkem.

Hetkel on tahtejõud laes ja tulemusi ei jaksa oodatagi. Eile sain jälle umbes 6km kõndida koos pojaga. Püüan seda rutiini nüüd hoida ja tubli olla, tagasilangusi võib loomulikult tekkida, aga annan endast kõik, mis võimalik. Täna hommikul panin muusika käima ja tegin 3×50 kõhulihast, 50 kükki, vehkisin jalgadega ja tegin igasugu imevigureid, neile ei oska nime andagi. Tantsisin enda arust ja võttis võhmale küll. Planku ka 50sekundit, püüan iga korraga pikendada aega.

Lootus sureb viimasena, ma pean sellega hakkama saama ja asi ants! 🙂

Lugemiseni,
Deini

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s