Õnn kukkus taevast alla

Ma olen ikka väga hõivatud olnud ja olen tõenäoliselt ka edaspidi. Ma olen õnnelik, aga pagan, tänu sellele on hirmus laiskuse uss kallal. Või tegelikult põhjustas seda see, et emal oli puhkusel ja napsas kõik tööd mul nina eest. 😀 Nüüd juba olukord paranenud ja vahelduseks täitsa hea toimetada, söögi tegemine veel puudub. Hetkel veel isa puhkusel.

Aga miks olen nii kaua eemal olnud?

Kõik see, millesse ma ei uskunud, sai siiski teoks. Armusin, mitte küll esimesest silmapilgust, aga kuna Härra andis mulle mu soovitud aja, tekkisid need tunded. No ja mis ma siin siis nüüd olen, nagu armunud teismeline. 😀 Ainult säran ja ei suuda ikka veel uskuda, et see õnn kohe nii taevast alla kukkus. Kõige parem meie suhte juures on see, et alkoholi Härra V. ei tarbi, omab autojuhi lube ja hoolib minu lapsest väga.  Pea iga õhtu tiirutame kuskil ringi, isegi Folgile jõudsime. Kell 2 öösel magama saada ei olnud muidugi hea mõte, aga magasin päeval tasa kaotatud uneaja.
Lisaks kaotan paari päeva pärast alaealise staatuse, suurt pidu plaanis pole, kes tahavad, astuvad läbi. 🙂 Ootan juba põnevusega.
Vabandan, kui liiga pealiskaudne ja segane jutt, aga ei soovi detailidesse laskuda.

Teine põhjus, miks olen blogist eemaldunud, on see, et olen tegelenud siin paari enda jaoks uue ja huvitava asjaga, millest hiljem lähemalt räägin. Kaalu jälgin ka endiselt usinasti.

Järgmiste postitusteni,
Deini 🙂

2 thoughts on “Õnn kukkus taevast alla

  1. Kuigi ma olen täiesti vōōras sinu jaoks m, siis on mul siiralt hea meelsu üle, et oled leidnud enda kōrvale pōneva inimese kes sind kikivarvul hoiab. Väga tore lugeda! 😊

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s