Eilsest päevast ja tänasest 18.04, 19.04 :)

Ooh korra näitas päikest. 😀 Taevas peaaegu terved päevad hall olnud, jube masendav.
Olen otsustanud oma hommikuid, lõunaid ja õhtuid nautima hakata. Seda eriti toidu poole pealt, ilma eluviisi muutmata ei liigu miski kuhugi.
Eile ei liikunud ma eriti palju, võtan samm haaval, lihtsam on keskenduda ühele asjale, kui tekitada stressi kõike korraga tehes. Kõhulihaste tegemine on minu igapäevaseks kaaslaseks. Avasin ka ujumise pühapäeval.

Jalutamas käin endiselt õhtuti, kui ilm lubab ja motivatsiooni on. Olgem ausad, liikumine on lust ja üldse mitte vastumeelne. No mis saab olla värskes õhus jalutamise vastu? Ei pea tingimata end jooksma ajama, piisab täiesti näiteks tunniajasest kiirkõnnist. 🙂

Üleeile imekombel vedasin ennast isegi väikse vihmaga jalutama ja karastas mõnusalt. Ainsaks miinuseks oli see, et prillidest ei näinud enam midagi läbi, seega olid need kasutud sel korral. Ikka ja jälle mõtlen läätsede peale.
Kellel on läätsed, kas neid võib terve päeva kanda? Kui tihti neid vahetama peab? Mis ohud kaasnevad jne? Mõtlen siinkohal raviläätsesid.

Nüüd olen suutnud jälle oma toidupilte teha ja grupis “Süües saledaks” neid kajastada. 🙂 Miks mitte ka siin, ehk just homme hommikuks, lõunaks, õhtuks pole sul ideed, mida süüa valmistada. Ma pole kade, instagrami, mille leiad SIIT, lisan samuti peaaegu kõik toidupildid ja palju muud põnevatki. 🙂
Täna hommik, lõuna, õhtu


Eile hommik, lõuna, õhtu

Kuidas teie tujud ja tegemised neil pilvistel päevadel kulgenud on?

Lugemiseni,
Deini

 

Advertisements

2 thoughts on “Eilsest päevast ja tänasest 18.04, 19.04 :)

  1. Läätsed on väikese elueaga toode, lõppkokkuvõttes kallimad ja rohkem prügimägesid täitvamad. Kas nad on ka mugavad oleneb kandjast. Mina olen proovinud pool aastat olla läätsekandja – rohkem valu ja vaeva kui olla prillikandja. Ajaga kuivatavad silmi.

    Aga mida sa võid katsetada, on olla ilma prillideta ja teha silmaharjutusi. Kui sul on väike miinus, siis ehk aitab prillivaba eluni.

    Meeldib

    1. Läätsede peale mõtlesingi rohkem trenni ja eluviisi tõttu. Kardangi seda, et ehk on väga ebamugavad, ikkagi võõrkeha silmas. Mulle on prillid määratud kõõrdsilmsuse pärast, üks silm poolpime, teine näeb ideaalselt. Ehk kui ma nüüd prillides loobuksin, vaataksin koguaeg kõõrdi. Selle parandaks muidugi operatsioon, millele ka juba ammu mõelnud olen. 🙂

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s