Häda käes

Minu tahtejõud on hetkel kuhugi peitu pugenud. Teen oma kehale jälle liiga ja tunnen ennast halvasti. 1,5 aastat hiljem taas igakuiste “probleemide” sülle kukkunud, on hormoonid jubedalt möllama hakanud. Oleks nagu lapse ootel, et ei suuda endaga toime tulla. Tasakaal viimased 2 nädalat kohutavalt kõikunud. Liikumist, parima toidu valimist on väga vähe.

Olen suutnud end nii paljugi kokku võtta, et päeval umbes 7km kõndida ja õhtul 3,70km joosta. Üleeile 3 km ja peale kôndida. Eile 2-tunnine jalutuskäik. Liikumisest pole suurt kasu, kui toitumine vale. Paluun tooge see eluvaim ja tahe tagasi. Mõned komplimendid minu välimuse kohta on mind pannud mõtlema ja tahtma edasi pingutada, kuid energia on minust justkui välja imetud. Mis asi see on, et iga natukese aja tagant on langused? 😕 Tahaks minna edasi vankumatult, aga olen liiga nõrk. Ma ei taha lasta kõike, mida saavutanud olen, käest. Teate ka, et kaalun 56,4kg laupäevase seisuga. Selle üle on mul hea meel, tundub, et arengut on, aga tahet mitte mingisugust.
Lisan siia pildi praegusest “olukorrast”. Aidake mind tupikust välja. 😕
image

Ma loodan, et kedagi see pilt ei häiri. Andke nôu, igasugust… öelge mõni karm sõna. Ma olen nagu meeleheitel peata kana.
Lugemiseni,
Deini

Advertisements

6 thoughts on “Häda käes

 1. Minu meelest, Deini, ei ole su figuuril häda midagi (vähemalt pildi järgi). Ära unusta ainult, et sportimisel on tähtis osa ka toidul, mida sööd ja joogil, mida jood. Igasugused krõpsud ja hamburgerid ei ole just kõige parem kooslus.
  Mis aga puudutab tasakaalu ja selle kõikumist, siis soovitaksin kas arsti poole pöördumist, eriti kui see jätkub, või on sul vitamiinide, kaltsiumi, raua puudus. Söö puuvilju!

  Meeldib

 2. Kui ma pillide söömise lõpetasin, siis olin samas tupikus nagu sina, hormoontase oli nagu paigast ära ja keegi soovitas macca tablette. Mul aitasid need ilusti, ostsin BioGlan orgaanilised tabletid, ma ei tea, ehk teil Eestiski saadaval 🙂 ja figuuril pole tõesti häda midagi, toitumise pead korda saama lihtsalt. Ma kaanin klaasi vett, kui näksitamise isu on 😉

  Meeldib

  1. Hmm, ma pole kunagi tablette võtnudki. Mul vast selles asi ei ole.
   Ma teaan, et pean toitumise korda saama, olen palju juba oma elustiili muutnud, kuid kuna kaalu on tublisti läinud, on raske edasi liikuda, ainus mis soovin on see kôht kaotada.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s