Ilma põhjuseta…ei

Ei jäänud vist ühelegi minu lugejale märkamatuks  pikk paus blogimises. Mis seal salata, jäi jah unarusse, mis ei ole muidugi seepärast, et millestki kirjutada poleks. Vastupidi, kirjutada on paljust, lihtsalt pole aega, ja kui seda ongi, siis pühendan selle endaga olemiseks. Inimene, kellele meeldib kirjutamine, ei ole kunagi kohustatud seda tegema, eriti nõme on see statistika taga ajamine, et jumala eest iga päev leiduks tuhandeid lugejaid. Siis aga kirjutame mingi mõttetuse kokku, millest ise ka aru ei saa. Blogimine blogimise pärast pole minu teema ja seetõttu pole ma endale püstitanud eesmärki kindla graafiku järgi midagi kirja panna. Tõsi, ütlesin, et pühendan rohkem aega blogimisele, aga vot alati ei õnnestu.

Ja miks ma peakski istuma arvuti taga samal ajal, kui minu armas põnn pakub mulle palju põnevamat tegevust. Ilusad ilmad ei lase toas passida, ikka vähemalt pool päevast saab väljas veedetud. Muidugi on mul endaga ka parajalt tegemist olnud, kuid sellest mõni teine kord. Poja läheb sügisest lasteaeda ja praegu on viimane aeg võtta viimast temaga igapäevaselt koos olemisest.
Eile näiteks jalutasime koos parki, käisime Tõru baari taga treppidest üles alla, Dargo oli sellest eriti vaimustunud. Isegi meie Näsu otsustas kaasa vantsida. 😀

Tee peal olevad augud olid ka teemas 😀 Seda iga kord, kui sel teel jalutame. Üsna pea laen oma blogi fb lehele video, kus näeb, kui vaimustunud ta neist ikka on.

Eilne päev lõppes jalutades, vastu päikeseloojangut.

Täna alustasime päeva 2-tunnise jalutuskäiguga, millest tunni Dargo magas vankris. Sättisin välja mineku meelega tema uneajale. Magab nii harva õues.

Nautige oma lastega koos olemist, nad kasvavad nii kiiresti! 😦 🙂
Lugemiseni,
Deini

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s