Tahaks kõik südamelt ära rääkida?

Kuigi see on mu elublogi ja paljud eeldavad, et siit saab lugeda kõike mu elu kohta, siis päris nii see ei ole. Ma ei arva, et terve ilm peaks minu peresiseseid teemasid teadma. Loomulikult on siin olnud veidi isiklikumaid jutte, aga olen jäänud siiski ettevaatlikuse piiridesse. Eelkõige austusest oma pere vastu, loomulikult on olnud hetki, kus tahaks siin samas kõik südamelt ära rääkida, aga mõistus jõuab südamest ette ja nii ongi kõige parem. Mul oli kunagi paha komme “esimesele ettejuhtuvale” oma mured kurta. Nüüd ma tean, et seda viga ei tee ma eluilmaski enam. Peale iseenda ei saa kahjuks kedagi usaldada. Pidevalt kasutatakse räägitut mu enda vastu hiljem ära.

Suur osa blogist on hetkel pühendunud minu kaalu langetamisele, millega olen pikalt vaeva näinud. Ega see mul hästi ei suju ja otsustasin rihma veidi lõdvemaks lasta. Olin kaalunumbris liialt kinni, kaalusin end põhimõtteliselt üle päeva. Ega sellest mingit kasu polnud, pigem kahju, sest tundus, et kaal ei kavatsegi langeda ja nii kadus motivatsioon. Kuigi hetkel vist paljudel motivatsiooni leidmisega raskusi. Tänu oma blogi lugejatele, olen oma suhtumist kõigesse muutnud, iga päev ma õpin ja arenen, täiustan ennast.
Nimelt, teen mõõdukalt trenni, käin jalutamas, siis kui selleks tuju tuleb, söön normaalselt, ilma pingsalt mõtlemata, kui halvasti see kaalule mõjub. Söön täpselt nii, nagu kõhutunne ütleb ja vastavalt vajadusele. Vee joomisega olen endiselt sinapeal, sest vahtramahl jookseb. 😀
0e0cb7180d09ce2b56832298be1c6c2e
Ah, ma tegin üldse sellest enda jaoks nii suure numbri, et ei tulnud enam toime. See muidugi ei tähenda, et ma oma teekonda soovitud kaaluni ei jätka. Ikka jätkan ja annan siin ka oma tulemustest teada. Jõusaalipäevaks jääb ikka pühapäev ning seal jaotan nädalate peale ära, millal treenin jalgu, millal käsi, millal tuharaid jne. Lihtsalt võtan kõike seda vabamalt.
Mu elu koosneb enamjaolt lapsest ja temaga tegelemisest, mitte et mul selle vastu midagi oleks. Lihtsalt siin näete tihti blogiposte minu poja arengust, tegemistest jms. Ja ma väga ootan alati kõiki kaasa rääkima ja arvamust avaldama, need ei pea sugugi minu omaga ühtima. 🙂 Põnevusega vastan igasugustele küsimustele, mis teil minu eluga seoses ehk tekkinud on.
Kindlasti lisage minu blogi FB LEHT ka meeldivaks, aitab ehk blogil paremini silma peal hoida.
Ilusat kevade algust teile,
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s