Jooksutossud-lõpuks kohal

Pikka aega oodatud tossud jõudsid lõppude lõpuks minuni. Sain ka esimest korda Omnivaga halva kogemuse kätte, enne ainult kuulnud halba. Laupäeval teele pandud tossud sain kätte täna, kusjuures teele pandi Pärnust, aga käisid läbi ka Tallinnast. Pakid võivad ma ei tea kus ekselda, sest Omniva töötajad teevad ebapädevat tööd. Mina muidugi olin müüja peale pahane, kuid asjatult. Õnneks on müüja väga mõistev ja kannatlik, mina ju käisin päris mitmel korral pinda. 😀
Vähemalt on positiivne lahendus ja täna kohe proovin tossud järgi. Loodan, et kannatavad lund ja jalad külmetama ei hakka. Need vist esimesed korralikud jooksutossud, minu elu jooksul. Kuigi ma ei kavatse nendega joosta, vaid kõndida. Ei maksnud hingehinda ka, võin rahul olla, olgugi, et minuni jõudmisega oli probleeme.
image

Miks ma musta värvi valisin?
Muud põhjust polegi, kui see, et must on neutraalne ja sobib pea iga riietusega ning see lihtsalt meeldib mulle. Muidugi mustus pole ka kohe nii silma riivav mustal värvil. Keda huvitab, siis need maksid soodusega 22€, noh ja lisaks post.
Muud midagi. 🙂
Nautige siis homset pidupäeva.
Deini

Advertisements

2 thoughts on “Jooksutossud-lõpuks kohal

  1. Omnivaga ei liigugi pakid nädalavahetusel, ehk siis kui panna laupäeval peale lõunat, siis jõuavadki teisipäeval, sest esmaspäeval minnakse alles tühjendama. Pakid käivad läbi sorteerimiskeskusest mis ongi Tallinnas üldjuhul 🙂

    Meeldib

    1. Selle pakiga oli rohkem jama tegelikult. 🙂 Ma tean, et pakid nädalavahetusel ei liigu, lihtsalt müüja info kohaselt kaotati pakk ära ja väidetavalt, nende andmetel polnudki pakki nende andmesüsteemis.

      Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s