Kui pühendunud ma olen?

Teema jälle minu vormi jõudmisest. Mulle on mitmeid kordi öeldud, et mul pole vaja kaalu langetada ning ma lähen katki. Ütlen ausalt, et pildid ja reaalsus on kaks erinevat asja. Ise ma end piltide pealt vaatan, tundun ka endale peaaegu ideaalne. Kui aga peegli ees seisan, pole ma üldse rahul. Loomulikult ei lange ma vormi jõudmiseks äärmustesse. Ei näljuta ennast, söön normaalselt, kõht pole üldjuhul kunagi tühi ja ei treeni end üle. Kõik on tasakaalus ning puhkepäevi luban endale samuti. Eile unustasin täiesti rääkida oma kaalust, teen seda täna. Minu kaal eilse seisuga oli 58.0kg, ehk nädalaga kaotatud 1,3kg.

Alustasin pühapäevast jõusaalis käimist, tõenäoliselt toimub see 1 x nädalas ning nädala sees ühel päeval püüan ka ujumas käia. Ujuda mulle meeldib ja miks mitte panna see enda kasuks tööle. Plaane on palju, eks näis, kuidas suudan end töös hoida. Peab ju maksma ka selle eest, pole see niisama lõbu midagi.  Kui keegi minu kodukohast soovib pühapäeviti Kitzbergi kooli jõusaalis koos minuga käia, siis ootan liituma. 🙂 Seltsis on alati segasem ju.

Praegu on küll tunne, et jõuan nii nii palju ära teha, ka lapse kõrvalt. Sest mul ju ometigi vanemad ka, kes saavad Dargot vajadusel hoida. Oleks ma üksi, siis ilmselgelt poleks mul võimalik pooltegi tegevustega toimetada. Ema, isa mitu korda maininud, et peangi tihedamini kodunt ära käima, siis laps kukupai. Ei tea, mis asi see on, et oma emmega peab ikka kõik pahandused ära tegema, aga teiste pereliikmetega nii tubli laps.

Endiselt hoian teid oma tegemistega kursis igas vallas ja üritan ikka tasa ja targu enda eesmärkideni liikuda. 🙂
Muide, mu blogis on nüüd täpselt 100 postitust.
Lugemiseni,
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s