Üks teise otsa

Milline õnn, et kaks viimast päeva on päike nina välja pistnud. Kohe väga hea tuju on neil päevadel. Loodan, et ka tänane päev tuleb päiksepaisteline, sest plaanis on koristada, põrandad on päris jubedad. Meil enamus tubades on üle terve põranda vaibad, sest maas on üsna jahe.(Kirjutatud hommikul)
Dargo aitas ka koristada, see hari tal pidevalt näppus
12735736_1003603703031542_977753137_n
Täna avastas Dargo kaabu ja käib sellega siis niimoodi ringi. 😀


Ma ei tea, mis pisik see Dargo sisse pugenud on, aga alalõpmata on ta tõbine. Vaevalt nädalakese saab rahus head tervist nautida ja juba see köha ja nohu kiusama tulevad. Järele mõeldes, võib see olla piimaga seotud, kuid ei pruugi. Dargo sai enne aastat poepiima, aga 11.kuul hakkas see talle vastu. Kuni tänaseni ei võta ta seda omaks, kõht on kohe lahti. Samas muid piimatooteid kannatab. Rauatase veres on ka endiselt madal, kuigi normi piires, igal juhul kavatsen perearstiga konsulteerida. Kui tema asjalikku vastust ei suuda anda, pean pöörduma mõne pädevama arsti poole. Loodan siiski, et suudame konkreetse põhjuse välja selgitada ja saab probleemiga tegelema hakata.  Tean, et on variant ka apteegist immuunsust tugevdavaid vitamiine osta, varsti varsti jõuame ka selleni. Praegu on lootust, et vähemalt köha hakkab taanduma, mesi ja hanerasv on kaasa aidanud. Kuna köha on suht lahtine nüüdseks, ei põlga ma Dargot õue ka viia, hingamisteedele teeb värske õhk vaid head. Okei täna ma teda välja ei vii, sest tuul on eriti vastik. Ise jalutasin küll Nuia, sest pildid, mis juba ammu tellitud, jõudsid kohale. Poja oli mu isaga kodus.
12721826_1003603423031570_1195866142_n
Minu tossud peaksid ka reede või laupäev kohale jõudma, siis läheb kõndimiseks/jooksmiseks. 😉 Ma olen nii kade, et ma isegi ei näita neid teile enne, kui kohal on. Näevad välja täpselt sellised, millest unistanud olen. Viimasel ajal on pakke automaadis pidevalt, tuleneb sellest, et oleme veidi rohkem hakanud internetist tellimist usaldama. Varasemalt ei tulnud see kõne allagi, sest me teame, et pettureid on palju. Üks kogemus käes ja ostu-müügi gruppides laotakse neid ka pidevalt lagedale. Ma ikka imestan, ei mingit mõtlemist, et tagajärjed on sellisel käitumisel. 😕 Käin mõnikord nagu uni peale inimesele, kes mulle midagi on müünud, aga pakk hilineb. See on see, et kardan. Isegi piltidega tekkis juba mure, õnneks jõudsid õnnelikult kohale. Kokku siis tellisin esialgu 65 pilti.
See pildi raam on mul universaalne. 😀 Vahetan selle sees pilte.
12722062_1003603359698243_1019041677_n
Rääkisin siin sellest, et plaanin Dargole mälestustekarbi meisterdada. Mitmeid võimalusi oli, kuid otsustasin kingakarbi kasuks,mille siis püüan võimetekohaselt üles vuntsida. Kui kellelgi on seoses sellega mõni põnev idee, võtan selle kahe käega vastu, sest hetkel pea mõtetest tühi.
12721927_1003603093031603_2052038888_n
Tuli tuju lihtsalt istuda ja kirjutada mõtted üles, ehk teen seda isegi tihedamini. Ühe armsa lugeja soovil. 🙂
Üleeilne õueskäik

Lugemiseni,
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s