Möödunud sõbra-valentinipäev

Nüüd on sõbrapäev möödas ja mul ka aeg muljetama hakata. Noh, mis muljetama, mingeid muljeid ju tegelikult polnudki. Ma sisimas oleks oodanud sellelt päevalt ehk midagi rohkemat, aga kui aus olla, ei näinud ma väga vaeva ka. Oleks mul kallim, saanuks see päev olema palju erilisem. Kuid mul pole ja leppisin vaid põgusate sõbrapäevasoovidega. Justkui õnnistus oli see, et alustasin taas suhtlemist oma kunagise “esimese” armastusega, kes tegelikult on alati minu jaoks olemas olnud. Mina aga mõnel hetkel lihtsalt ei tahtnud seda näha, kohtlesin teda veidi ebaõiglaselt. Siiski on ta nõus minuga läbi käima. Osalt ma kahetsen, et ta enda elust välja lõikasin, sest praegu on just tema see, keda enda kõrval näha sooviksin. Kuid selline see elu kord on ja neil tundlikel teemadel ei lase ma endale enam haiget teha. Püüan säilitada seda usku, et kõik siin elus juhtub põhjusega.
Isegi perekonnasiseselt oli see täiesti tavaline päev. Natuke kurb on küll, et perekond on selliste asjade suhtes hästi ükskõikne. Eks see tulene sellest, et tööinimesed ja pole aega selliste lapsemeelsete teemade jaoks.
Kuna ma seepärast veidi süümepiinu tunnen, luban endale, et tuleval naistepäeval võtan end käsile ja teen selle päeva veidikenegi õdusamaks. Nagu eestlastele kombeks, on argipäevad nagu nad on. Igavad, üksluised ja tühjad. Seega need vähesed päevad, mis justkui võiks ja peaks olema erilised, ei tohi jääda unustusse. Tagantjärgi tark eksole.
Nüüd ma vist olen andnud lubaduse. :Djääge siis naistepäeva ootama.
Kuigi, kui aus olla, ei peaks meie pere naised sellel päeval lillegi liigutama. 😀
lobusaid-fakte-valen_26408916
Lugemiseni,
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s