Kui asi muutub liiga üksluiseks

Ma ei tea, kas ainult mulle tundub, aga see igast, praktiliselt ühesugusest päevast kirjutamine, on nii üksluine, nii igav. Eriti praegu, kui ilm on selline, nagu ta on, poeg haige, isutu, jonnakas ning jalanõud lasevad vett läbi. Mulle tänasel päeval ei meeldi see toitumise ja liikumise üles kirjutamine iga päev. Jään siiski esialgse plaani juurde ja võtan nädala kokku igal reedel. Kaalun end iga pühapäev, hommikul, enne söömist ning enda kergendamist. Kuna täna on küll reede, aga nädalast olete juba niigi palju lugenud, siis kokkuvõtet ma ei tee. Pühapäevast kaalumist võite kindlasti põnevusega ootama jääda. Uskuge mind, vesi on üks maagiline jook, igaljuhul kasulikum ükskõik millisest teisest janukustutajast. Gaasilistest ja kaloreid andvatest jookidest püüan kauge kaarega eemale hoida, vahel harva ehk luban endale mõne klaasi.
Võib-olla ma tundun teile veidi ebastabiilsena, sest hüppan ühest ideest teise, aga mis elu see on, kui ei katseta, ega proovi. Sain teada, et mulle ei meeldi igat päeva kirja panna ja tahangi teha esialgse plaani järgi kokkuvõtteid reedel. Sain tuttavalt 10 ajakirja, mis seotud toitumise, tervise, tervisliku toidu ja muu sellisega. Kavatsen need kõik otsast lõpuni läbi lugeda ja ehk aitab see kaasa minu kaalulangetamisele. Nimeks neil ajakirjadel on “Toitumisteraapia”. Algust juba tegin ja täitsa loetav.

Täna pakun teile rohkem pildimaterjali, sest pildistamistuhin tuli peale. 😀

Jaa,ma käisin täna Dargoga õues. Julgesin siiski, sest palavikku tal imekombel pole(ptü,ptüi,ptüi). Oii kui rahulik ta oli ja oii, kuidas ta nautis vankris vedelemist üle pika aja.

Sest ma tahtsin oma meistriteosega pildistada. 😀 Olen ikka nii uhke selle töö üle, ilutseb mul voodi kõrval seinal.

Selline kogus ajakirju siis. Lugemist pikemaks ajaks ja ehk mõjub teraapiliselt.

Tõestus, et mõni riie teeb ikka peenikeseks küll. Ja noh, selline väike kõhuke mul veel alles on ja sangad endiselt ilutsemas. 😀 Neid näopilte püüan enda jaoks rohkem teha, saab võrrelda ka nägu. 😉

Tänaseks kõik, ja ilusat õhtut teile. 🙂

Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s