Seriaalid

Kunagi ammu olin suur suur seebikate fänn, lahistasin neid vaadates nutta,nii mis jube. Ükski päev ei jäänud vahele, kui jäigi siis oli päev rikutud kah.
Mingi hetk oli aga pöördepunkt, ma isegi ei tea,millal, aga ma ei vaadanud ühtki seriaali. Tekkisid muud huvid, ma polnud ühiskonnast enam nii eraldatud kui varem. Käisin muidu üsna vähe väljas, ikka ainult otse koolist koju. Ja kui käisingi, siis enamjaolt ainult õe ja vennaga. Siis aga rohkem teistega ka. Kuni selle ajani, mil hakkas Metskass jooksma, hoidusin ma neist pisarakiskujatest. Tekitavad masendust ja ebareaalset pilti maailmast. Kuigi,kui aus olla, on mu enda elu ka paras seep olnud. Mõelda vaid,kui vähe ma ilmas elanud olen,ja juba sellised mured.
Miks ma Metskassi vaatama asusin?
Aga sellepärast, et mulle tohutult meeldib see peaosas olev näitleja Maite Perroni. Imetlen teda, kohe päris tõsiselt. Kui tõetruult ta oskab näidelda. Alati on ta olnud selles vaeslapse rollis, ka seekordses seriaalis. Sobib ka talle, see vaeslapse mängimine. Kusjuures, mind ennast paelub ka näitlemine, sellest ajast peale, kui klassiga näiteringis olime, sai isegi võistlustel käidud. Paaril korral olin ka peaosas ja nautisin seda, avaneks ainult praegu mõni selline võimalus. Mine tea, ehk mu tulevik ongi seotud näitlemisega.
Pilt näitlejast, keda silmas pean.
maite-perroni

DeiniS

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s