Meie pere jõulud!

Kui ebanormaalne, tavatu ja vastik on ilma lumeta jõule nautida. Siin polegi midagi nautida, valge maa on lahutamatu jõulude osa. Seekord jõuluime ei sündinud, tuleb loota, et aastavahetuseks sajab maa valgeks, külmakraade vähemalt lubatakse. Aga tänane päev algas ilusti, päike särab tuppa, tuju kohe palju parem.
Mida meie jõululaupäeval tegime? Pereringis sai otsustatud, et kingid jagame jõuluõhtul, mitte hommikul, see tekitas vähemalt natukenegi pühademeeleolu. Kõigil olid luuletused, mida “jõulumemmele” lugeda, kuigi minul ei tulnud kõige paremini välja. Laiskusest ei hakanud ma luuletust pähe õppima ning tegin screenshoti telefoni. Üllaülla, minu telefoniga tehti pilte ning seda luuletust ei saanud ma ette lugeda. Läksin lihtsama vastupanu teed, “jõuluvana punanina, hüppas üle laualina…”. Olin endas veidi pettunud, aga mis tehtud see tehtud. Isal, emal,vennal olid salmid aga kenasti ette valmistatud. Esimesena sai kingituse “jõulumemm” ise, seega päkapikumütsi tõmbasin esialgu mina pähe. Okei, kõige esimesena sai siiski Dargo ning temal oli lausa kaks kingitust, kolmas veel saamata. See tuleb minu sõbranna poolt, eks minulgi ole väike kingikott temale ja ta pojale ette valmistatud. Siiski pisike jõuluime meid üllatas. Päev enne jõululaupäeva ilmus ukse taha kingitus, mis oli mõeldud Dargole. Kingi saatjat kuskil kirjas ei olnud, kuid sosistati, et selle tõi mu õde Milene. Seda ei oska ma arvata kas see on Dargo isa ja minu õe poolt ühine või ainult õe poolt. Aitäh sellegipoolest.
Jõuluõhtu kulges väga rahulikult, kui kingid olid jaotatud, istusime jõululaua äärde. Nosisime head ja paremat, tänaseni on veel laud kaetud. Järgmine päev polnud erilist isugi, sest nii palju sai söödud,ausalt ma ei püüdnudki end tagasi hoida, ülesöömist pole minu puhul kunagi juhtunud, ma ei muretse. Järgmisest nädalast hakkan taas tubliks. 😀 Kava on juba seinal. Ütlesin küll, et uuel aastal uue hooga, kuid ega vahepealne trenni tegemine midagi paha küll ei tee.
Jõulukingitustest nii palju, et kõik olid enda omaga rahul, eriti veel Dargo, kes sai oma autoga terve õhtu tutvust teha.

image

image

image

Rõõmsat pühade jätku, soovin teile kõige paremat!
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s