18.12 kükitamine sai läbi!

Ma pole viimastel päevadel millestki kirjutanud. Osaliselt sellepärast, et pole midagi kirjutada ning teisalt sellepärast, et laps on haige. Tema haigus mõjub ka mulle muserdavalt, pole tahtmist midagi teha. 30 päeva ja kuni 250 kükki sai tehtud. Olen nii rahul, et sellega lõpuni jõudsin. Teekonna alguses olin päris kahtleval seisukohal, kas suudan väljakutset täpselt järgida. Peaaegu täpselt, tegin enda jaoks mõned ümbermuudatused, seda näeb sellel pildil. Ehk siis vabu päevi võtsin erinevalt.
image

Kirjutasin telefoni memosse üles, palju tehtud oli.
Kindlasti ei tasu arvata, et ma nt 140 või 240 kükki järjest tegin. Ei, tegin 40-kaupa või 20-kaupa, olenevalt päevast, pausidega- näiteks 1 minut oli pausi. Võib-olla mõni võimekam suudab järjest, kuid mina mitte. Nädalavahetus on mul nüüd trenni vaba, koostan endale järgmisteks nädalateks kava, erinevad võimlemisharjutused ning püüan ka jooksmas käia. Kuna vanematel on puhkus, saan seda teha päevasel ajal, endiselt ei söenda õhtuti joosta/kõndida. Seda ütlen kindlalt, et aasta lõpu-jõulud ja aastavahetuse,võtan rahulikult, ei sea endale eesmärke vaid olen nii nagu olen. Uuel aasta uue hooga, vähemalt on uueks aastaks eesmärk olemas. Endiselt püüdlen 57-kilogrammini ja vajadusel veel edasigi. Selleks reedeks ei olnud mul kahjuks mingeid saavutusi ette näidata, kaal oli endiselt 60-ringis. Mul oleks hädasti professionaali nõu vaja, aga kui ma peaks rahalist toitumiskava järgima hakkama, olen kindel, et see on üsna kulukas. Püüan oma mõistusega hakkama saada ja end kokku võtta. Hea on see, et nüüd on enamus toitude kõrval ikka salat ka ning 1x päevas soe toit. Mis kõige naljakam, just siis, kui on vaja kaalust alla saada, tekib minul tahtmine küpsetada, olen ikka veider. Eile toodi poest krõpsu, mõtlesin, et no nüüd läheb patustamiseks, aga teate mis? Need krõpsud ei tahtnud üldse alla minna. Kui muidu on nii, et peale ühte krõpsu ei saa enam pidama, siis eile see nii ei olnud. Mõnesmõttes väga hea. Palju lihtsam rämpsust eemale hoida.
Luban endale, et pühendan oma perele ja sõpradele rohkem aega ja tähelepanu. Teen lihtsaid ja rõõmu pakkuvaid tegevusi. Seega ei pruugi ma siin blogis eriti aktiivne olla.
image

image

image

Ilusat olemist,
Deini

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s