Blogimine, tasuta kaup

Muudkui loen ja loen, et virisetakse blogijate kallal, kellele saadetakse pakikesi reklaamimiseks. Peab ikka igav olema, miks sa loed kellegi blogi sellepärast, et tema kallal nokkida? Aina enam ma veendun, kui kadedad ja mõttetud inimesed need on, kes muud oma eluga peale hakata ei oska. Jaa, ma tean, et kõigil on õigus oma arvamusele, aga selles näen ma vaid puhast õelust, mitte arvamust. Ma ka avaldan praegu arvamust, ma olen tähele pannud, et lapse sünni, trenni tegemisega jne, olen muutunud palju positiivsemaks inimeseks. Varem ma otsisin lausa inimestega tüli, nüüd on see pea, et unustatud.
Praegu on väga raske tolereerida selliseid.
Kui aus olla, siis ega ma ise ka täpselt ei tea, kuidas ja mis tingimustel neid tooteid blogijatele saadetakse, ega ei tunne muret ka.
Vahest mõtlen, et ei tea kas varsti tuleb mulle ka postkasti kirju, umbes, et “hakkasid ka blogima, et tasuta staffi saada?” jne… Ausalt, ma isegi ei teadnud, et midagi sellist olemas on, selle olen avastanud blogimise käigus. Aga mulle meeldib näha ja lugeda tooteid ja arvustusi, mõnikord leiab endalegi midagi meelepärast.
Nagu siin enne on mainitud, kui tahad ise ka tooteid reklaamimiseks, siis palun, sul on võimalus. Pea aktiivselt blogi. 🙂
image

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s