Ei suuda end sundida

Mul justkui mõttevaegus, tahaksin rõõmustada teid iga päev uue postitusega, kuid ma lihtsalt  ei suuda midagi välja mõelda. Mulle tundub liiga igav rääkida igast päevast, kus ma praktiliselt midagi huvitavat ei tee. Ei suuda end sundida võtma teise blogija teemat, see oleks nii ebaoriginaalne. Lihtsam on jätta päevi vahele, et siis tuua need üksikud, ehk huvi pakkuvad tegevused ühte postitusse kokku.

Asudes asja kallale, siis proovin juba 6. päeva 30-päeva kükkimise väljakutset. Siiani on üsna hästi sujunud ja mulle täitsa meeldib.

30-paeva-kykk

Nüüd on taas tekkinud tahtmine õhtuti jooksmas käia ja see tuleb ainult kasuks. Eile lumes ja sajuga joosta polnudki nii hull, kui esmapilgul võiks tunduda. Jah, eile jõudis ka meile see kohev esimene lumi, eks näis kauaks seda jätkub. Jõulud tahavad juba hinge pugeda, kui varem kõik see varajane jõulunänn häiris, siis nüüd pigem naudin seda. Miks mitte jõule natuke pikemaks venitada, niigi lühike ju. See aasta korraldasime jõulukingituste tegemise ka natuke teisiti, sellest juttu aga hiljem.

Vist paar kuud tagasi lasin paigaldada endale geelküüned, elus esimest korda muideks. Kui keegi ülimat täpsust taga ei aja, siis sobib hästi ka Mirelli juures käija, teeb ilusat tööd. Minu viimased küüned näevad välja sellised

PicsArt_11-21-11.24.08Olen rahul, mulle meeldivad lühemad küüned.

Nagu mainisin, siis eile sadas taevast alla esimene lumi, ei pidanudki kaua ootama. Hea oleks, kui jõuludeks ja aastavahetuseks ka jätkuks. Sain ej käru ka lumes ära proovida ja väga mugav on. Veetsime eile 2h õues, millest enamus aja poja muidugi magas, aga enne koju jõudmist ärkas. Sai enne tuppa minekut natuke lund ka nautida. Kuigi esialgu istus tardunult, siiski esimene lumi, mida ehk mäletab ka. Või parem  oleks öelda, millest rõõmu tunneb.20151123_160507

20151123_15132220151123_172138

Nautige lund, seni kuni seda on. 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s