Neile, kel väär arusaam!

WP_20150621_00720150621095039Naljakas, et lasteta mehed,naised/poisid,tüdrukud, leiavad, et lastega päevast päeva koos olemine ja nende kasvatamine on lust ja lillepidu. Võib-olla kõrvalt see tundub nii, lisatakse ju facebooki ja mujale suhtlusportaalidesse palju põnevaid pilte lastega. Näiteks, kui kurdan, et mul on igav, imestatakse, et, kuidas küll?

Muidugi on väga põnevaid hetki mu pisikesega, kui tagurpidi roomab, kui laginal naerab või jutustab omaette, kiigub laulule kaasa jne. Igat inimest, ma eeldan, tüütab ühel hetkel korduv rutiinne tegevus ära. Iga päev käin lapsega 2x päevas jalutamas üksi, “surfan” internetis, kui laps laseb vaatan mõne filmi lõpuni ja loomulikult jälgin lapse tegemisi ja löön ka ise kaasa. Ahjaa, söömine on ka vahepeal. Kusjuures poja söötmine on see kõige rängem tegevus. 😉 Õnneks ei ole iga päev ühesugune, seega hullumas ma veel pole. Telerist näiteks saadet Saladused või Suletud uste taga vaadates, näeb seal tihti emasid, kes on nelja seina vahele “lukustatud” oma lastega ja see tubli kodukana lihtsalt ei kannata enam oma lapsi välja. Mina isiklikult ei lase kunagi sellise olukorral tekkida, jah vahest on üsna igav, aga selle elab üle.(kirjutatud mõni kuu tagasi)

Nüüd, kui poja juba rohkem liigub ja tegutseb, ei saa temalt pilku pöörata, muidu on sigaduste rada järgi. 😀 Jalutamas ei pea ma ka enam Dargoga üksi käima(vahest ikka), vaid sõbranna ja tema 2-kuuse beebiga. Laste pealt näeme, kui kiirelt aeg lendab, kui ruttu lapsed arenevad ja kui palju rõõmu ning muret nad toovad.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s